Профілактика дешевше, ніж лікування

У багатьох людей склалася думка, що стоматолога потрібно відвідувати тільки в тих випадках, коли зубний біль вже нестерпний. Вона з’явилася у ті часи, коли стоматологія була не на тому рівні, на якому вона знаходиться зараз. Багато людей пам’ятають страшні бормашини і саме тому бояться йти до стоматолога. Ця думка помилкова і на сьогоднішній день вже не актуально. По-перше, стоматологічне обладнання в сучасних клініках вже далеко не таке як раніше і всі переживання з цього приводу порожні. По-друге, Ви будете мати уявлення про стан здоров’я Ваших зубів і раптове захворювання зубів не торкнеться Вас.

Людина повинна відвідувати стоматолога як мінімум два рази на рік. Навіщо це потрібно? В першу чергу для профілактики захворювань ротової порожнини. При профілактичному відвідуванні стоматологічного кабінету, можна виявити карієс та інші захворювання на початкових стадіях. Карієс починає розвиватися дуже повільно на перших стадіях. Коли карієс вражає велику область, швидкість його розвитку зростає в рази, тому дуже важливо почати лікування карієсу ще в його зародку.
Захворювання ясен так само можна визначити на початкових стадіях. При профілактичному відвідуванні стоматолога, Ви зможете дізнатись про стан Ваших зубів і при необхідності спланувати лікування зубів.

Залишити відповідь